O nas

Jesteśmy zespołem młodych ludzi, otwartych na nowe wyzwania i ciągle zdobywających wiedzę, aby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami na rynku zarówno polskim, jak i europejskim.

Pod marką eFabryka działamy już 8 lat, natomiast zdobyte doświadczenie sięga już ponad 16 lat.  Oferujemy Państwu szeroko pojęty emarketing w skład którego wchodzi na początku wykonanie strony internetowej, sklepu internetowego w zależności od branży po wybór odpowiednich kanałów promocji. Usługi, które świadczymy naszym klientom, są kompleksowe i wielopoziomowe. Wykonujemy rzeczy trudne i czasochłonne np. tworzymy strony i sklepy internetowe, a następnie pomagamy w ich prowadzeniu. Wiele firm boryka się z problemem związanym z zarządzaniem własną stroną internetową, stąd nasza firma wychodzi naprzeciw temu coraz częściej pojawiającemu się problemowi i oferujemy usługę polegającą na opiece nad Państwa serwisem.  Opieka obejmuje aktualizację treści, zdjęć, danych kontaktowych, a także zmiany graficzne czy rozbudowę strony.
Nasz zespół odniósł prestiżowy sukces, zdobywając autorytet w dziedzinie projektowania, realizowania, a także zarządzania serwisami internetowymi. Jednym z dowodów naszych osiągnięć jest powierzenie nam, przez ludzi przekonanych o naszym profesjonalizmie, najbardziej ambitnych przedsięwzięć, jak tworzenie platform B2B, dla dużych hurtowni.

Obok wielu ambitnych zadań, przy których mamy zaszczyt pracować, nigdy nie zapominamy o codziennych potrzebach klientów. eFabryka projektuje i produkuje ulotki, banery, wizytówki, a nawet teczki. Każdy z naszych druków jest wynikiem żmudnej i starannie przemyślanej pracy.

eFabryka to sztab specjalistów, znakomitych informatyków, ale także kilkuset zadowolonych klientów, z czego 80% to stali klienci, z którymi stale współpracujemy na wielu płaszczyznach.
To właśnie klienci są naszą opoką, to dla nich poświęcamy swój czas i energię, to oni nadają sens istnieniu marki eFabryka.

Choć mamy już wielu klientów to nigdy nie spoczywamy na laurach. Cały czas jesteśmy otwarci na nowych odbiorców naszych usług, wciąż rozszerzamy ofertę. Płyniemy z prądem nowych technologii, gdy prowadzimy skoordynowaną promocję wielu firm w świecie internetu. Zapraszamy zainteresowanych do osobistego sprawdzenia naszych możliwości w tym zakresie. Do wyboru mają Państwo pozycjonowanie w wyszukiwarce Google, kampanie Adwords, kampanie na portalach społecznościowych jak na przykład Facebook.

Wraz z początkiem roku 2015 przeglądarka Google wprowadziła restrykcyjne wymagania odnośnie do stron internetowych, a mianowicie każda strona czy sklep internetowy powinny mieć widok responsywny, czyli umożliwiający poprawne wyświetlanie się stron internetowych na urządzeniach mobilnych. Oczywiście, podążając za obecnymi trendami, wykonujemy dla Państwa strony internetowe w najnowszej technologii, dostosowując jej wygląd do urządzeń mobilnych.

Zapraszamy do zakładki oferta, gdyż tam zamieściliśmy informacje, co możemy dla Państwa zrobić. My nie boimy się ambitnych wyzwań, dlatego zachęcamy Państwa do przestąpienia przez nasze progi. Mamy wiele do pokazania, dlatego chcemy, by mogli nas Państwo zobaczyć.

U nas każda współpraca zaczyna się od filiżanki aromatycznej kawy. Dlatego serdecznie zapraszamy!