O nas

about1
reklama bielsko efabryka

JESTEŚMY ZESPOŁEM
UTALENTOWANYCH DEVELOPERÓW

NR 1 WŚRÓD AGENCJI REKLAMOWYCH

Jesteśmy zespołem prosjonalistów, otwartych na nowe wyzwania i ciągle zdobywających wiedzę, aby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami w dziedzinie marketingu internetowego.

Pod marką eFabryka działamy już od 12 lat, natomiast zdobyte przez nas doświadczenie liczy ponad 20 lat. Oferujemy szeroko pojęty e-marketing w skład którego wchodzi: wykonywanie od podstaw stron internetowych, witryn sklepów internetowych, aż po wybór kanałów promocji korespondujących z branżą, w której działają nasi Klienci.

Usługi, które świadczymy  są kompleksowe i obejmują wiele poziomów. Nierzadko nasze działania są czasochłonne, a także trudne – wszystko po to, by stworzone projekty odpowiadały wizji naszych Klientów, ale też by były funkcjonalne i intuicyjne w obsłudze.

Ponieważ wiele firm nie do końca radzi sobie z zarządzaniem i prowadzeniem własnej witryny – proponujemy Klientom pełna opiekę nad ich serwisem. W praktyce sprowadza się to do wszelkiego rodzaju aktualizacji, zmian w charakterze layoutu, dodawania zdjęć, rozbudowy strony.

Decydując się na współpracę z nami – Klient ma gwarancję przejrzystych zasad. Nasze umowy nie zawierają haczyków, ukrytych kosztów czy komplikacji. Co to oznacza w praktyce? Domeny rejestrujemy na Klienta, który - nawet po wygaśnięciu umowy na usługi - zatrzymuje przypisany do  witryny adres. 

ETAPY WSPÓŁPRACY

01.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Pomożemy Ci w dobraniu najlepszego rozwiązania do Twoich potrzeb.

02.

FAZA PROJEKTU

Zaprojektujemy dla Ciebie nawet kilka wersji Twojego systemu.

03.

WDROŻENIE SYSTEMU

Zapewnimy również jego bezproblemowe i szybkie działanie.

prestadaywarsaw

Nieustanny rozwój

Nasz zespół ma na swoim koncie prestiżowe sukcesy. Przez lata zyskaliśmy autorytet w dziedzinie projektowania, realizowania, a także zarządzania serwisami internetowymi. Jednym z dowodów na  naszą pozycję w branży są ambitne przedsięwzięcia, które nam powierzono – wierząc w profesjonalizm zespołu (m.in. tworzenie serwisów crowdfundingowych, tworzenie platform B2B dla sklepów, hurtowni, itp.)


Obok wielu ambitnych zadań, przy których mamy zaszczyt pracować, nigdy nie zapominamy o codziennych potrzebach klientów. eFabryka projektuje i produkuje ulotki, banery, wizytówki, a nawet teczki. Każdy z naszych druków jest wynikiem żmudnej i starannie przemyślanej pracy.
eFabryka to sztab specjalistów, znakomitych informatyków, ale także kilkuset zadowolonych klientów, z czego 80% to stali klienci, z którymi stale współpracujemy na wielu płaszczyznach.

To właśnie dla nich poświęcamy swój czas i energię, to Klienci nadają sens istnieniu marki eFabryka.

rozwój
spotkanie strony internetowe

PRZEDE WSZYSTKIM WYSOKA JAKOŚĆ

Choć mamy już wielu klientów to nigdy nie spoczywamy na laurach. Cały czas jesteśmy otwarci na nowych odbiorców naszych usług, wciąż rozszerzamy ofertę. Płyniemy z prądem nowych technologii, gdy prowadzimy skoordynowaną promocję wielu firm w świecie internetu.


Zapraszamy do zakładki oferta, gdyż tam zamieściliśmy informacje, co możemy dla Państwa zrobić. My nie boimy się ambitnych wyzwań, dlatego zachęcamy Państwa do przestąpienia przez nasze progi. Mamy wiele do pokazania, dlatego chcemy, by mogli nas Państwo zobaczyć.


U nas każda współpraca zaczyna się od filiżanki aromatycznej kawy. Dlatego serdecznie zapraszamy!

 

Referencje Od naszych klientów

Image
profeo

Istnieją takie miejsca, które zasługują na to, by przyjrzeć się im z innej perspektywy, wobec tego magicznego miejsca nie można pozostać obojętnym, zobaczcie sami ? jak dla nas świetna robota #Efabryka - dziękujemy.

PROFEO-Centrum Nieruchomości

Image
bielskie drogi

Trzy lata temu, 9 marca ruszyła nasza strona internetowa www.bielskiedrogi.pl, która na dobre zmieniła nasze podejście do tematu tworzenia strony Bielskie Drogi.
Stronę przygotowała i na bieżąco obsługuje firma Efabryka
 z Bielska-Białej. Tomasz
 - dziękujemy ?

Bielskie Drogi

Image
kbp

''Firma godna polecenia. Strona wykonana profesjonalnie, spełnia wszystkie obecne wymagania.
  Doskonała grafika,ciekawa forma. Strona dokładnie taka jakiej oczekiwaliśmy.

  Bardzo zaangażowany zespół.
  Firma naprawdę godna polecenia.''

KB PROJECT Pracownia Meblarska

Image
skydream

Firma LOQO SI Tomasz Gibas w latach 2012-2020 wykonywała dla naszej firmy następujące strony internetowe: skydream.pl, aviolights.com oraz kanardia.pl, które wyposażone są w system zarządzania treścią CMS.
Strony internetowe zostały wykonane zgodnie z naszymi wymaganiami, a cały proces produkcyjny od projektu, przez wersje testowe, aż do wersji finalnej był konsultowany na każdym  etapie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości wykonanych prac przez firmę LOQO SI Tomasz Gibas oraz bardzo dobrego kontaktu z pracownikami firmy.
Z przyjemnością możemy polecić firmę LOQO SI Tomasz Gibas jako profesjonalnego wykonawcę.

Skydream sp. z o. o.

Image
irex

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą LoQo SI, dzięki której nasza nowa strona internetowa jest przejrzysta, funkcjonalna i łatwa w obsłudze. Doceniamy profesjonalizm pracowników firmy LoQo SI oraz ich szybkie i sprawne działanie na wszelkie zgłaszane przez nas problemy i zapytania. Duże doświadczenie firmy oraz wykwalifikowani pracownicy, to idealne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorstwa szukającego wykonawcy strony internetowej.
 
Rekomendujemy firmę LoQo SI jako godnego polecenia partnera.

Importer Zabawek IREX

Image
charistia

Firma LoQo SI bardzo rzetelnie i sprawnie realizuje zamówienia swoich Klientów. Z wielkim przekonaniem polecam wszystkim tą świetną, niezawodną efabrykę, tworzącą z dużym entuzjazmem i pomysłowością strony internetowe, które przyciągają nowych potencjalnych klientów. Zespół LOQO to bardzo sympatyczni i serdeczni ludzie.

Piekarnia Opłatków Charistia

Image
carpmix

Firma LOQO SI Tomasz Gibas, wykonała dla naszej firmy nowy sklep internetowy pod adresem CARPMIX.PL. Zlecenie było kompleksowe i obejmowało projekt graficzny, całkowicie nowy sklep z systemem zarządzania treścią oraz publikację strony na serwerze. Firma wykonała zlecenie na najwyższym poziomie, zgodnie z wszelkimi ustaleniami oraz konsultacjami. Polecamy firmę LOQO SI jako zespół specjalistów, którzy z zaangażowaniem i kreatywnością podchodzą do każdego projektu.

CARPMIX SKLEP WĘDKARSKI

Image
legrand

Efekt który osiągnęliśmy wspólnie z firmą Pana Tomasza Gibas Loqo Systemy Internetowe w pełni spełnia nasze oczekiwania. To Dzięki profesjonalnemu i dynamicznemu zespołowi Loqo szybko osiągnęliśmy założone cele dla naszej strony: nowa spełniająca współczesne wymogi dzisiejszego Internetu szata graficzna oraz wysokie pozycje w wyszukiwarce Google. Loqo to firma rzetelna i godna polecenia.

Legrand-wood Kęty

Image
itm

ITManager - ITSM Software Co tu dużo mówić, strona jest genialna! . Dlatego pasuje do naszego systemu. Współpraca z profesjonalistami z Efabryka to czysta przyjemność, szczerze polecamy!!

Źródło: Facebook : https://www.facebook.com/efabryka.net

ITManager - ITSM Software

Image
3pplus

Super

Nie mogę się napatrzeć na stronę ;)  bardzo mi się podoba ;)

Super robota :)

Pracownia Projektowa 3p+

Nasi klienci To właśnie klienci są naszą opoką, to dla nich poświęcamy swój czas i energię, to oni nadają sens istnieniu marki eFabryka

Image
strona internetowa aeroklub
Image
inprosystem
Image
logo magurka
Image
glob
Image
browar obywatelski Tychy
Image
takoni
Image
strona internetowa producent palet
Image
europejczyk
Image
centrum medyczne danea
Image
gallo nero
Image
patio con gusto
Image
sklep internetowy rawos
Image
skandhouse
Image
kistenberg
Image
dermo centrum
Image
strona internetowa producent strojów kąpielowych
Image
magra
Image
prosperplast
Image
partnet szpital pod bukami
Image
rotoby
Image
berndorf
Image
rservice
Image
termopian
Image
strona internetowa dla producenta