Video file

Nasza oferta

strony internetowe

Strony Internetowe CMS

Strony internetowe z CMS dla firm, osób prywatnych, łatwa edycja treści, indywidualny projekt.

>
sklepy internetowe

Sklepy internetowe

Sklep internetowy to działający w sieci serwis umożliwiający nabywanie produktów.

>
b2b

Platformy b2b

Platformy B2B to zorganizowane systemy relacji między podmiotami biznesowymi działającymi na rynku.

>
pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron www optymalizacja stron internetowych, pozycjonowanie w Google Maps, e-marketing, audyt SEO.

>
druk

Druk - wizytówki, ulotki, banery

Oferujemy druk materiałów reklamowych jak wizytówki, teczki, ulotki, reklamówki firmowe oraz wiele innych w doskonałych cenach.

>
software

Software House

Software house to rodzaj firm tworzących dedykowane rozwiązania.

>
filmy

Filmy reklamowe dla firm

Tworzymy filmy w rozdzielczości 4k - 3840 x 2160, ujęcia z drona, timelapsy, hyperlapsy, wywiady.

>
google

Kampanie reklamowe Google Ads i Facebook Ads

Oferujemy tworzenie kampanii reklamowych w wyszukiwarce Google oraz Facebook

>
hosting

Hosting i domeny

Oferujemy sprzedaż i utrzymanie domen oraz hosting dla stron i sklepów.

>
copywriting bielsko

Copywriting

Teksty reklamowe, ofertowe do folderów, stron czy sklepów.

>
prestadaywarsaw
about1

KIM JESTEŚMY?JESTEŚMY ZESPOŁEM
UTALENTOWANYCH DEVELOPERÓW

NR 1 WŚRÓD AGENCJI REKLAMOWYCH

Jesteśmy zespołem młodych ludzi, otwartych na nowe wyzwania i ciągle zdobywających wiedzę, aby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami na rynku zarówno polskim, jak i europejskim.

Pod marką eFabryka działamy już 10 lat, natomiast zdobyte doświadczenie sięga już ponad 18 lat. Oferujemy Państwu szeroko pojęty emarketing w skład którego wchodzi na początku wykonanie strony internetowej, sklepu internetowego w zależności od branży po wybór odpowiednich kanałów promocji.

Najnowsze prace Nasze ostatnio
wykonane projekty

strona internetowa dla producenta kamienia
>

Strony Internetowe CMSStrona internetowa Łupek

piano
>

Filmy reklamowe dla firmPiano Nobile - film reklamowy

Strona internetowa komfo
>

Strony Internetowe CMSStrona internetowa Komfo

strona internetowa medycyna estetyczna
>

Strony Internetowe CMSStrona internetowa Estetyczna pod Bukami

Strona internetowa
>

Strony Internetowe CMSStrona internetowa Wyciągi Narciarskie

Sklep internetowy z olejkami CBD
>

Sklepy internetoweSklep internetowy z produktami CBD

Co nowego Nasz Facebook

Praca szuka człowieka :) https://www.aplikuj.pl/oferta/998058/web-developer-praca-stala-loqo-sys…

>

Koniec roku 2020 był dla nas bardzo pracowity stąd nie ze wszystkim zdążyliśmy się z Wami podzielić…

>

Z okazji zbliżających się Świąt oraz Nowego Roku składamy najlepsze życzenia!

>

Referencje Co klienci mówią o nas

Image
profeo

Istnieją takie miejsca, które zasługują na to, by przyjrzeć się im z innej perspektywy, wobec tego magicznego miejsca nie można pozostać obojętnym, zobaczcie sami 😉 jak dla nas świetna robota #Efabryka - dziękujemy.

PROFEO-Centrum Nieruchomości

Image
bielskie drogi

Trzy lata temu, 9 marca ruszyła nasza strona internetowa www.bielskiedrogi.pl, która na dobre zmieniła nasze podejście do tematu tworzenia strony Bielskie Drogi.
Stronę przygotowała i na bieżąco obsługuje firma Efabryka
 z Bielska-Białej. Tomasz
 - dziękujemy 🤝

Bielskie Drogi

Image
kbp

''Firma godna polecenia. Strona wykonana profesjonalnie, spełnia wszystkie obecne wymagania.
  Doskonała grafika,ciekawa forma. Strona dokładnie taka jakiej oczekiwaliśmy.

  Bardzo zaangażowany zespół.
  Firma naprawdę godna polecenia.''

KB PROJECT Pracownia Meblarska

Image
skydream

Firma LOQO SI Tomasz Gibas w latach 2012-2020 wykonywała dla naszej firmy następujące strony internetowe: skydream.pl, aviolights.com oraz kanardia.pl, które wyposażone są w system zarządzania treścią CMS.
Strony internetowe zostały wykonane zgodnie z naszymi wymaganiami, a cały proces produkcyjny od projektu, przez wersje testowe, aż do wersji finalnej był konsultowany na każdym  etapie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości wykonanych prac przez firmę LOQO SI Tomasz Gibas oraz bardzo dobrego kontaktu z pracownikami firmy.
Z przyjemnością możemy polecić firmę LOQO SI Tomasz Gibas jako profesjonalnego wykonawcę.

Skydream sp. z o. o.

Image
irex

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą LoQo SI, dzięki której nasza nowa strona internetowa jest przejrzysta, funkcjonalna i łatwa w obsłudze. Doceniamy profesjonalizm pracowników firmy LoQo SI oraz ich szybkie i sprawne działanie na wszelkie zgłaszane przez nas problemy i zapytania. Duże doświadczenie firmy oraz wykwalifikowani pracownicy, to idealne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorstwa szukającego wykonawcy strony internetowej.
 
Rekomendujemy firmę LoQo SI jako godnego polecenia partnera.

Importer Zabawek IREX

Image
charistia

Firma LoQo SI bardzo rzetelnie i sprawnie realizuje zamówienia swoich Klientów. Z wielkim przekonaniem polecam wszystkim tą świetną, niezawodną efabrykę, tworzącą z dużym entuzjazmem i pomysłowością strony internetowe, które przyciągają nowych potencjalnych klientów. Zespół LOQO to bardzo sympatyczni i serdeczni ludzie.

Piekarnia Opłatków Charistia

Image
carpmix

Firma LOQO SI Tomasz Gibas, wykonała dla naszej firmy nowy sklep internetowy pod adresem CARPMIX.PL. Zlecenie było kompleksowe i obejmowało projekt graficzny, całkowicie nowy sklep z systemem zarządzania treścią oraz publikację strony na serwerze. Firma wykonała zlecenie na najwyższym poziomie, zgodnie z wszelkimi ustaleniami oraz konsultacjami. Polecamy firmę LOQO SI jako zespół specjalistów, którzy z zaangażowaniem i kreatywnością podchodzą do każdego projektu.

CARPMIX SKLEP WĘDKARSKI

Image
legrand

Efekt który osiągnęliśmy wspólnie z firmą Pana Tomasza Gibas Loqo Systemy Internetowe w pełni spełnia nasze oczekiwania. To Dzięki profesjonalnemu i dynamicznemu zespołowi Loqo szybko osiągnęliśmy założone cele dla naszej strony: nowa spełniająca współczesne wymogi dzisiejszego Internetu szata graficzna oraz wysokie pozycje w wyszukiwarce Google. Loqo to firma rzetelna i godna polecenia.

Legrand-wood Kęty

Image
itm

ITManager - ITSM Software Co tu dużo mówić, strona jest genialna! . Dlatego pasuje do naszego systemu. Współpraca z profesjonalistami z Efabryka to czysta przyjemność, szczerze polecamy!!

Źródło: Facebook : https://www.facebook.com/efabryka.net

ITManager - ITSM Software

Image
3pplus

Super

Nie mogę się napatrzeć na stronę ;)  bardzo mi się podoba ;)

Super robota :)

Pracownia Projektowa 3p+

Nasi klienci To właśnie klienci są naszą opoką, to dla nich poświęcamy swój czas i energię, to oni nadają sens istnieniu marki eFabryka

Image
glob
Image
browar obywatelski Tychy
Image
takoni
Image
saspalety
Image
europejczyk
Image
danea
Image
gallo nero
Image
patio con gusto
Image
rawos
Image
skandhouse
Image
kistenberg
Image
dermocentrum
Image
Feba
Image
magra
Image
prosperplast
Image
szpital
Image
rotoby
Image
berndorf
Image
rservice
Image
termopian
Image
gerton

Responsywne strony internetowe

Responsive Web Design -  Zastosowanie tej nowoczesnej metody umożliwia uzyskanie tzw. stron responsywnych, czyli witryn, na których obraz wyświetlany na ekranie jest dopasowany do jego wymiarów i rozdzielczości. Mobilne wersje stron internetowych wykonane techniką responsywną można przeglądać tak samo wygodnie, niezależnie od tego, z jakiego urządzenia korzystamy gdyż, wszystkie elementy…

>

Co to jest SEM ?

SEM to skrót od anglojęzycznej nazwy Search Engine Marketing. Ten termin oznacza rodzaj marketingu opierający się na promocji stron internetowych w wyszukiwarkach. Pożądanym efektem wykorzystania tej metody promocji ma być podnoszenie pozycji reklamowanych stron na wyświetlanej liście wyników wyszukiwania. Skutkiem stosowania SEM, przez daną witrynę, powinno być zwiększenie zainteresowania nią…

>

Strona mobilna a responsywna?

Mobilna wersja strony posiada oddzielne pliki niż wersja desktopowa, jest tak naprawdę osobną stroną internetową wyświetlaną pod innym adresem np. mobilna.strona-internetowa.pl. Wersja desktopowa z kolei może być dostępna pod adresem strona-internetowa.pl Wersja responsywna (RWD) strony internetowej, to jest ta sama strona lecz z dostosowanym widokiem tak aby się dopasowywał do urządzenia na…

>

Co to jest SEO?

SEO to skrót anglojęzycznego terminu Search Engine Optimalisation. W języku polskim oznacza to optymalizację w wyszukiwarkach internetowych. Mianem optymalizacji określa się strategie prowadzące do poprawy pozycji danej strony w listach rankingowych przeglądarek internetowych. Idea działań zaliczanych do kategorii SEO opiera się bowiem na fakcie, iż popularność stron internetowych jest…

>

Co to jest Content Marketing?

Content Marketing, czyli marketing treści to określenie oznaczające rozbudowane strategie marketingowe nastawione na budowanie długofalowych relacji między reklamodawcą a odbiorcami, a więc obecnymi i potencjalnymi klientami. Charakterystyczną cechą con tent marketingu jest tworzenie treści dostarczających odbiorcom kompleksowych informacji, ale także skłaniających ich do dialogu bądź…

>

Responsywne sklepy internetowe

Responsywny charakter posiadanej witryny to niezbędny atrybut, dla współczesnych sklepów internetowych. Dzięki technice indywidualnego dostosowywania rozmiaru wyświetlanej strony do wymiarów ekranu, klienci danego sklepu mogą odwiedzać witrynę sklepu internetowego oraz dokonywać zamówień, używając do tego różnych urządzeń umożliwiających dostęp do sieci, takich  jak: komputer, tablet, smartphone…

>